Říjen 2008

School..FUCK!!!

15. října 2008 v 12:11 | Efextwin píšéé.... |  Každý opčas DEPKAŘÍ
No jako Psycho Zase...Mam už jenom asi 25 minut a pak ocat konečně zmizim..NE jako že by mi vadilo sezení na netu,ale jenom ten pocit ,že jsem ve SCHOOL měmaximálně deptá mne...Nuda dneska jako debil...Ted vypadnu tady z tej SjupeR počítačowej učemny za půl MELOUNU....Je to prostě moc no...NEwadí. Dneska maximální nuda..Kreslila jsem si doost HUSTEJ obrázek!!!Takovej STrašně zamilowanej..xD Jo MILUJU ho,ale psát o tom nějak neumin..Newadí... Prostěě...Newim Nemužu se tady ve SchOoL rezepsat nejde to.Jako i Bych celkem chtěla,ale fáč to nejde. Možná doma dneska wečer bych stim něco mohla urobiť:))Takže PEAC vaše Malá unuďená a zoufalá EFEX(tu písničku berte s nadhledemxD)

HeeeJ CHYBA NA BLOGU! Fákt smutný!

14. října 2008 v 21:43 | Efextwin píšéé....
Jenom zkouška...Ted se mi jako podařilo vložit článek do mého blogu uplně jinak než normálně:-/ A to přihlášenim na jinej blog a je to tady! TO je fakt HALUZ! JEstli to takhle pujde dál..Zachvilku nám do nastavení bude mocz vlízt každej:-/To je fáákt už smutný:((

Snídaně s NOVOU

14. října 2008 v 21:08 | Efextwin píšéé....
HeeH..Mazecz dneska jako we škole...Samý takowý ty pohodowý hodiny..xD Při ČJ jsem jako dooosti usínala..xD Nevadí stáwáse.:DTed ,,koukam na ordinaci,, Jako že sem si ve 3/4 na 8 lehla do postele že se budu koukat na TV...aaa probudila sem se až teďka...Takže newááádí no:D Du si Schrastim etě nějaký SBnka a du psát komenty. Něco tu dneska asi přidam:) Peac EfeX

Sem tu,ale du do School a teď pospícham na kouř!

14. října 2008 v 7:17 | Efextwin píšéé.... |  Každý opčas DEPKAŘÍ
No Yako..Zdrawim...xD Ted sem taG nějak vstala...ALe zase otat musim odejít...Musim do School,ale jako veřte nece se mi tam:-( :D Je to pruda. DNeska nám Prej Odpadá Matika...x) Takže celkeem pohádka:D No nicz...Du se obléct:D A pak vyrazím...Kupím si 3 kusoFky a honem na cíčko pod lampu.
Tak PeAc EFEx

Sexuální pomocník

13. října 2008 v 22:39 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
No to mi poser...Píšu tady článek jako Debil půl hodiny...A byl dlouhej! TO mi wěřte...A ono se to celý pokaká..Už to samý psát nechci...páč si to stejnak všechno nepamatuju. DNeska sem tu toho udělala celkem dost,ale jako no nicz...:)) Zejtra se tu zase ukážu něco napíšu a přidam ted si oběham ještě pár bloGů...a moje profili různě po netě a pak se přesunu do postele a K TV...Tak PEAC EfeX(ta palička je dokonaláááá:-*)

DoKoNalýý:-*

13. října 2008 v 21:29 | Efextwin píšéé....
Nessi-nka <- Sem se jako opraaawdu musite pozrieť! (Moje BiG Lowe) Honimírrek:-))


PROPLESKnout by to chtělo!:(

13. října 2008 v 21:06 | Efextwin píšéé.... |  Každý opčas DEPKAŘÍ
Tak nějak Mi došlo ,že to semnou de DOST z kopečka...V pátek sem se zase zrskala jak pes a mam ,,VOKNO,, No o tom se my moc přemejšlet nechce...Radši na to chci zapomenout. BYla to taková moje vejkendová DEPKA:.
Ale zase když to vemu vejkend to byl na druhou stranu super.(když pominu pátek)
byl tu Ali a já sem tim pádem mohla v některých chvílích zapomínat na mojí DEPKU
a bejt s mojí láskou.
No...V pátek sem dala dvakrát BonG..Takže MUHEEHEE..vytlemy
jako prase:-)) Stává se.
-Aa omluwuju se že sem tu fáč dlouho nebyla..ale jako nebavilo mě to:-))
Takže PEAC EfeXnowej Dess 0.2

13. října 2008 v 20:17 | Efextwin píšéé....
Takže konečně sem na dewiantaru oběwila obrázečekk mejch předstaw....Ten mě jasně prostě charakterizuje:-))Jako nějak sem mocz nepíšu:( aLe je to taky tim že ještě byla nějak schopna sehnat SBnka a někoho kdo by to tu čet a tag:) No newádí...Snad to nějak polepším mno:)
Takže PEAC eFeX:-))

Muj den:-)

2. října 2008 v 20:51 | Efextwin píšéé.... |  Každý opčas DEPKAŘÍ
čásek:20:38 KDyž toto zařínám psát
počasí dnes: Hm Zima..Poprcháwalo:-(
Myšlenka: Myšlenka? Mam takej pocit ,že mi to moc nemyslí takže nemam ani myšlenky no:))
jídlo: Topinky 3kS
pití: Perliwá Wodka:-))
Ohoz:Ponožky,Kalhotky,podprda,Kalhoty a Tričko no:))
TV: No jako Křehké vtahy bo jak se tomu nadává sem na to koukala předchvilkou,ale ted uz sem zas u pc a poslucham music.
MusiC: Marek Ztracený-Ztrácíš a Siple Plan
PoZor: Dneska asi žádný upozornění no:)
Nákupy: hmm dneska akorát swačinu do school..xD A to za 8.50 kč..xD takže vlastně 9 kč no:)
ským jsem doma: S maminkou.....xDXD
Se quiserem me acionemMuj mobil: No jako momentálně newim kde se nachází. ALe možná je v kapse...
message.gif image by spookys-graphixkdo píše: Háá Nikdo:-) Newadí..stejnak ěm to neska nebawí:-)
Práce s PC: Jo BLoG a uprawuju moe umělecký FotA:D
study.gif image by spookys-graphixškola: No jako celkem pruda to je no. Newadí. Zejtra deme jak pošuci na nějakej ,,koncert,,vůbec newim o co GO jo..xD Vlastně newí to NIKDO ani učitelé co to wlastně je. Hlavní je že prej ví že máme přinést 30 kč. xD Nechápu ale ....newadí...:D Potom jsme dostali papír kam máme napsta předběžný výběr škol. aby je prej mohli pozwat zástup ce škol na schůzku rodičů a žáků. 4.11.2008.. No a pak ještě 11.11.08 jedem do UDH(tc) nejlépe asi Tachova na burzu středních škol. No jako PEcka bejt v devině. Se pořád jenom ulejwáš. no neweadí....xD
Vzkazy: No ani na lidech ani naštěstí...NICZ:-)
Kluci: No....JE to špatný no:-D Nee ani zas tag ne..ale jako bejt by to lepčejší mohlo
nálada: The BEST:-D
Namalovaná:Joo jenom oči jako ždy:-)

....ZVLÁŠTNÍ VZPOMÍNACÍ chvíle....

1. října 2008 v 17:56 | Efextwin píšéé.... |  Každý opčas DEPKAŘÍ
Tak jako newim:-)) Včera sem měla dost divnej den..TO vlastně i dneska. STáhla jsem si celou složku písniček..xD Ale jakejch..Prostě uplně ten nejwětší POP:-)) Ale jako hlavně takový vy pomalý a dost přemejšlecích písniček. A nebo uplně strašně starý....Ale prostě zdá se mi že pěkny no i když todle v sásadě nějak moc neposloucham,ale newim občas přijdou tydle ZVLÁŠTNÍ VZPOMÍNACÍ chvíle....Všechno mi pak běží před očima. Co bylo a jak to je teď...
PEAC efeX