Duben 2009

no to je taky DOST!

9. dubna 2009 v 12:37 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
No konečně.:D Včera když sem měla vymyšlenejch spoustu článků tak blog.cz nešel..No,ale nevaádí přidaam to dneska:)

ádíos amígos seňorééé

8. dubna 2009 v 23:50 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
noo jako vubets,ale vubets nevim co a jak mam přidávat. Nějakej nápad?:DAle jako na kusofky,pixelky a taký ty tuctový věci nejsem takže toe fakt těžký.:( SKusim najít nějakej dlouhej řetězák a vyplnim ho to je celkem sjanda:DNebo se tady na to vykašlu a pujdu pařit SPORE?! no to asi ještě ne,až dýl. Skusim ještě něco vymyslet projdu pár blogů napíšu komenty i když poslední dobou mi to přijde docela těšký..samý NARUTO,Hanna Montana...Aslehly T.,Sims3...a takový..Takže nevim no na takovýdle blogy píšu fakt opravdu výjmečně,protože ten obsah mě absolutně nezajímá. Vubec skoro nenarážim na blogový deníčky a to je škoda páč ty jsou prostě best.


HIP HIP violin

8. dubna 2009 v 23:20 | Efextwin píšéé.... |  MŇJŮŮZIK

Jak si to dává howaďák..No,proč to semka dávam...?Já ani nevim když mi to předevčírem kámoš pouštěl tak mě to celkem dostalo...:D Je to fák borec si myslim jako jak si to dává..!:) Frájer:D:D

..do ksichtu všem se budu smát..

8. dubna 2009 v 23:06 | Efextwin píšéé....
Zdráávás!Takže jako masakrd dneska celkem,teda byl to nezáživnej den:D Ale přežila jsem a to je hlavní.:Dnějak ani nevim co psát...Snad se nějak rozepíšu. Musim dneska přidat víc článků.Noo...a tak to prostě je:D Héhé...Jinač jako s Dessem jsem po dlouhý době zase spokojená:D Motto jsem taky upravila tak jak má vypadat mno parádička prostě. Neni to nějak propracovaný,ale mě se prostě ta jednoduchost líbí..:)Teď du hledat nabiječku na mobil:D abych vubec zjistila jestli mi někdo za posledních pár dnů vubec psal nebo tak.:D Uplně jsem se "odřízla od světa" Jinakč koukněte se semka-> TADY! lidi co se podílej na tomdle projektu sou mi teďka asi nejblíž,a hlavně ZPEKDRUM teďka posloucham asi nejvíc...Tak álohá:*

Ślibuju věrnost vlajce...

8. dubna 2009 v 4:36 | Efextwin píšéé.... |  MŇJŮŮZIK

už poslední teďka..:D Mi to nedalo..JE to jeden z mejch nej Songů
Tak teď už fák definitivní DOBROU NOC!!

Sommer

8. dubna 2009 v 4:24 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Dess je více méňě hotovej akorát to menu musim dodělat večer,tedka mi to totiž nejde udělat je tam nejaka chyba v administraci takze to proste nejde a me se to takhle nelíbí. Chci dát pryc ty noty a ten X...No,a teď už jdu stejnak spát,protože se tu nic neděje. Nikdo nepřidává články takže nemam co číst.:DSpore už mě taky hrát nebaví takže nezbejvá nic jinýho než jít spát.Teda jak se znam tak já se tady stejnak zase u něčeho zaseknu...Néé...nesmim!:D Musim jít spát nebo zase prosim "celej" den!!!DOBROU!:)

ROM x ČECH

8. dubna 2009 v 3:49 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Zase nespim..Koukam na výměnu manželek a pořád mi tam dokazujou,že cikání sou maximlálně v pohodě. Jo jasný...jsou takový,který nejsou,ale zase takový jsou i češi bílí jak vápno. No nebudu se nad tim vzrušovat raděj:):DJeště že nemusim do školy,jsem ted poslední dobou převrácená,v noci bdim přes den spim. No hrůza až. DNeska v navečer jedu se psem na cvičák.(možná):D:D Jestli se mi bude chtít,ale spíš jo,protože jsem to mámě slíbila tak mi asi nic jiného nezbide....:)Jo a změnin Dess..:D Teďka jsem uplnou náhodou konečně narazila na uplně peckovej Pict.Takže slááváá..:)

Znááám tě mnohem víc,země vzdálená

7. dubna 2009 v 22:53 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Rozhovory na téma jako o čem si mam nechat zdát..Jako třeba o zemi ze Skanku ,kde se jí jenom LSD,CHujoviny samé dneska řešim.(s bejvalim):)Jinak nějak pociťuju,že sem zase nikdo nechodí..nikdo nenechává komentáře ach jo,musim stim něco udělat abych měla alespon pocit,že to ,že sem vubec píšu má smysl,že to někdo čte a tak podobně..No tedle článek nemá moc smysl takže raději končim a skusim přidat ještě něco jinýho....:))

Nasranost*Ospalost*Zoufalost

5. dubna 2009 v 23:41 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Tywole já do školy prostě NECHCI..asi nikdo nevi jak to myslim..Každymu se do skoly nechce,ale u mě je to jiny...Jde hlavně o to´,že čekam s čim na mě třídní zase vybalí a bude na mě řvát jak to má v oblibě. Mě se tadle škola tak hnusí no fuj prostě.Teď jdu bphužel spát abych zejtra šla do školy kam opravdu nechci jsem uplně zoufalá protože opravdu,ale orpavdůůůů je to nejhorší základka jakou jsem kdy viděla stojí to tu za hovno a já už toho mam fakt dost. NECHCI TAM!:(
No nic DOBROU NOC přeju všem!:(:(

vidéo Gali Aligátor

5. dubna 2009 v 23:02 | Efextwin píšéé....
:) Večerníček...Náhodou jsem na to narazila..Tak to sem dam:)

Promrdanej den...

5. dubna 2009 v 22:54 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Napadlo mě zamyslet se nad dnešnim dnem.Jednoznačně-NUDA,a byl dost promarněnej.Vstala jsem někdy kolem 13hod.:DZa to mužou ty noční výlety..Hehe...No a pak sem celej celičkej den strávila doma u PC..taky počasí dneska stálo za nic.:D Moc jsem se asi nabažila včerejšího tepla,že když dneska trošku foukala tak už se mi zdála zima. Hee...No nejsem prostě normální. Jestli zejtra jdu do školy to ještě nevim,ale doufam,že ne.:DJinak pardoon za titulek,ale jinak se to prostě nazvat nedá,než takhle.:)
Efex

Slyšíš ten hlas?To jsem já...

5. dubna 2009 v 2:22 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
...Napadlo mě,že tendle blog mam už od září a ještě jsem pořádně nenapsala kdo jsem já...
.. Jsem veselá i smutná
Miluju,ale i nenávidim...
Jsem šestnáctiletá drzá slečna,mam ráda skoro všechno živý,malý děti,velký děti..Psy,koně,kočky ,ale i hady..Závislá jsem na hudbě..Předevšim na Hip hopu,ale taky na DNB,JUNGLE a SKA..Mam spoustu kamarádů,ale jen hodně málo opravdových přátel,o kterých vim,že se o ně mužu vždycky opřít.O vejkendu ráda vyrazim mezi lidi do oblýbenýho klubu Panteon ,kterej je odnás vzdálenej 3 km,takže to většinou "ZPŘÍJEMNIM" večerní a raní procházkou.Zatim jsem v 9tce na základce,ale od září nastupuju do Horní Břízi(okres Plzeň-Sever) na Uměleckořemeslné zpracovaní kamene a keramiky..Kam jsem spolu s nej kamarádkou udělala TZ.Co mě baví???Baví mě kreslení,florbal,hudba a kalby...Nebudu psát,že Nekouřim..nepiju...Když to tak prostě neni. Kouřim denně,ale piju jen příležitostně..Už nevim co bych o sobě mohla jinýho říct.:)
Tak to jsem já!!!


Vracím se zpět...do blogovýho kolotoče...

5. dubna 2009 v 1:30 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
...měla jsem tedka nějakej zkrat..!Tak jsem nepsala..napsala jsem akorát jeden kratkej článek o tom,že na dobro končim s blogařenim,ale ne..NEJDE TO! Blog je přeci jen něco co k životu asi potřebuju.Teď mě napadlo co budu dělat na Intru od září,ale i to se vyřeší..:D Blogu já se nevzdam! To Teda NE!:)Nevim,ale blog mi pomáhá se dokonale vykcat,což je parádička. Teďka jsem přišla domu,byla jsem se podíva na chvilinku venku:D*trochu větší chvilinku* No a ted jsem tady a nechala sem se zas ponořit do blogovýho světa. Napíšu pár komentů a projedu blogy...Jinak jsem zvolila dess..teda záhlaví co jsem měla při založení tohodle blogu. Zejtra ještě dochitam rubriky a bude...
Efextwinka:)