Listopad 2009

Jenže pravdu? Komu by se chtělo že..

7. listopadu 2009 v 13:23 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Jelikož mě ta zasraná chřipka drží doma, nezbejvá mi nic jinýho než zase sedět u pc..No pravda,mohla bych si třeba vzít knížku a číst si...nebo vzít si sešit třeba DVK(dějiny výtvarné kultury) a učit se,dopsat si poznámky..jenže pravdu? Komu by se chtělo že..HeHe..TO raději budu sedět celý dny u PC,sjíždět filmy..Ráno jsem si sem domu vzala Kiru,to je muj novej pes je to RTW a její rok a půl. Možná časem sem dam nějakou její fotku. Běhala tu po baráku jak splašená a nejvíc mě dostala když si skočila ke mě do postele..=D Je pomalu větší než já a ta postel..Pak sem jí teda musela zase odvést ven..Byl to *HOROR* vždycky se zasekne a nechce se vrátit ven,ale asi po 10 mintách se mi jí podařilo nenásilně vytáhnout.=) Mamka tedka neni doma takže se voblíknu zkulturnim a vyrazim tak na hodinku mezi luďia..ale to asi až tak za hodku,za půl..možná taky ne jak se mi bude chtít.=)
AloHa=*něco pro zasmání

6. listopadu 2009 v 18:01 | Efextwin píšéé....

Něco pro zasmátí..chudáci koktaví..nemaj to vůbec lehký..=D


Ósle, ósle, ósle, ó slečno !
Vy vole, vy vole, vyvolená !
Viděl jsem vás nahou, na housle hrát !
Vyseru, vyseru, vy se růži podobáte !
Máte vši, máte vši, máte vší lásku mou..!
Neser , neser , nese rýži s omáčkou !
Škola je na ho , na ho , na hoře na kopci !
Vy ste ale krá , krá , krásná dívka !


Mad World - Gary Jules

5. listopadu 2009 v 14:04 | Efextwin píšéé.... |  MŇJŮŮZIK
Dam se video doslova nejkrásnější písniček...<3

Mad World - Gary Jules

And I find it kind of funny
I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
I find it hard to tell you
I find it hard to take
When people run in circles it's a very very
Mad world
Mad worldCesta do Olomouce

5. listopadu 2009 v 13:02 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Tak sem se nějak před chvilkou probudila..Oko nesplasko..paráda teda jako. Puvodně jsem měla dneska jet do Olomouce pro psa,ale kvui tomu oku a ještě hnusnýmu kašly jsem zustala doma. A vlastně vůbec nevim..jestli zejtra pojedu do školy...Ani nevim co tedka mam psát..takže to asi ukončim a kouknu se po blocích ,napíšů pár komentů a ozvu se zase večer s něčim delšim.
Aloha=*


Právě teď

4. listopadu 2009 v 22:07 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy

Právě teĎ:
Hmmm...vážně naprosta paráda..už od mala uplně miluju lískoví oříšky..až do jednoho dne kdy sem jich pár snědla a začala sem brutálně otejkat. Jela jsem na pohotovost..no a zjistili mi alergii na lískoví oříšky. Říkam si no paráda´,toje v prdeli...jediný oříšky který mam fakt ráda. No do dneška jsem to vydržela si ho nevzít...toe cca tak 5 až 6 let...Každopádně babička přivezla celou krabici tak sem prostě neodolala. Vzala jsem si ten zatracenej vořech rozlousklaho,ale dostala jsem strach tak sem si jen kousla ... oprawdu malinko tak 2 x 2 mm=)=D no jeneže během dvou minut mu začala brnět a svědět pusa..ale tak vpohodě říkam...a během 20 minut už mi nateklo voko=D předchvilkou sem snědla nějaký dva prážky a pomalu splaskávam..=D Vlastně ani nevim proč píšu takovoudle blbost,ale já prostě nevim.Nějak mi to nedá.

Jinač jsem zapoměla semka přidat co jsem dělala ty dny co jsem tu nebyla. Takže hezky stručně:

PONDĚLÍ

Po mim zajimavim ponocování..jak už jsem psala v předchozim článku,jsem to ve škole moc nedávala...usínala jsem a tak. Byl to hroznej den. Dostala jsem první kouly a nejhorší je,že se tedka mezi mejma dobrejma známkama docela nezrácí jak na základce. Jedna pětka tam..jedna sem...no bylo jich tam tak moc,že mě pak už nějaká ani nerozhodila. Ale tedka´když jsem zase po 9 letech měla v žákovský samí jedničky..cejtila jsem se prostě tak nějak jako ta "lepší"....=)No,ale zase melu hovna.Prostě jsem dostala kouli z Technivkýho kreslení. Nevadí,se vopravý..
Hnedka po škole jsme vyrazili do města jenže tak chcalo,že než sme došly ty 3 KM tam a zpátky byli jsme uplně promočený. Přišly jsme na intr a já se šla koukat do splečenskej na NorBiTa(ROmantická komedie) hmmm...nemohlo přijít nic jinýho než že sem usla.=D Asi 10 minut před večeří sem se přestěhovala do postele..Teda před šestou a nma veču sme nešla. Probudila jsem se až druhej den 15 minut před budíčkem.

ÚTERÝ

škola nudná..jak jinak taky. O vycházkách jsme byli nachvilku venku došla jsem mojí Intráckou mamku IwEt doprovodit k závoře když šla k doktorovi a s Jess a Adél jsem šla do COOPu pro cigára. Zakouřili jsme a šly jsme k intru.Tam jsme potkali jednoho kluka a jakože se pujdem koukat ke klukum na společenskou na DVD...a uvařili jsme si čaj houbiček..jenže nic moc..bylo jich malo takže žádnej stávek. Pak večeře...a ordinace..protože tam se na nic jinýho bohužel nekouká a spát...

Moc hezký přání..STrašně se mi to líbí..=)

Závislost na FACEBOOKu

1. listopadu 2009 v 3:01 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy

Bohužel i já sídlim na tom proklatym facebooku..už dlouhou dobu a ten proklatej čas už pusobil tkzv. závislost na facebooku.=DTakže kdybyste chtěli přidejte si mě a mužem pokecat...přes vejkeend neni problem mě tamsehnat..přes tjden sem na intru takže ž je to trošku horší..=D a nedostanu se na net..EhHh....