Únor 2010

je nemocnej uličník jeden..

28. února 2010 v 14:13 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
včera jsem to tu trochu zanedbala,ale něco jsem přidala to je hlavní=) Mam totiž ještě jeden blog na uplně odlišný tema než je todle. Ale tendle blog rozhodně rušit nebudu,protože tady jsem sama sebou.=) Měla jsem bejt s mladym,ale on nějak záhy onemocnel a má nepěknej kašel tak sme se na to vyprdli a uvidim ho až ve čtvrtek. Už aby to bylo tyjo. Tak dneska se tu ještě ukažu a napíšu zatim ahoj=)

TEPLO je TEPLO

27. února 2010 v 11:00 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Bré jitro přéju, dneska jsem vstala ku podivu hrozně brzo =) Mámama mi ráno otevřela okno ten svěží vzduch a to sluníčko.To je prostě užasný. Uplně se mi chtělo vyskočit z postele porstě. Užasnej den ,krásný jarní počasí. Teďka koukam na dokument od Heleny Třeštíkové. Jmenuje se to "RENE". Zatim jako zajímavé. Příští tejden chcu jít do kina na "KATKU" je tady ukázky článek podtim.Teďka se vobleču a pujdu se po 5ti dnech podívat na chvilku ven. Cca tak 20-30 minut.=D musim toho tepla alespot trošinku využít.Pak se ještě ukžůů zatíím=*

Vaše Efextwinušenka


KATKA od Třeštíkové

27. února 2010 v 1:11 | Efextwin píšéé....

Knížky s drogovou tématikou

26. února 2010 v 23:29 | Efextwin píšéé....
kdby jste někdo nááhodou věděli kde se nějaká z těhle knížek dá sehnat tak mi dejte prosim vědět je to pro mě důležitý.=)

Harald Tondern - Bílý anděl
Elisabeth Burton Phillipsová - Mé syny zničil heroin
Irvine Welsh - Lepidlo
Irvine Welsh - Acid House
Irvine Welsh - Trainspotting
Ivona Březinová - Holky na vodítku-Jmenuji se Alice
Veronika Pánková - Vím, o čem mlčím (Heroin, toxíci a konec jako sladké nic)
Iveta Vochalová - Úplná prázdnota
Karolína Veverková - Bílá moc
Hana Kavurová - Toxický squat
Yvonne Keulsová - Matka Davida S. narozeného 3. července 1959
Yvonne Keulsová - Zpackaný život
James Frey - Milion malých střípků
Hubert Selby jr. - Rekviem za sen
Karel Žilák - Pusinka
Karel Žilák - Jehla
William Burroughs - Feťák
Natálie Kocábová - Monarcha Absint
Natálie Kocábová - Schola Alternativa
Phil Schöenfelt - Feťácká láska
Jana Frey - Falešná volnost...Sofiin příběh...Ze života dětí ulice
Kate Holdenová - Na vlastní kůži
Jáchym Topol - Andě

Love is posion

26. února 2010 v 21:52 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Předchvilkou jsem mluvila s mužem mim a vypadá to ,že se uvidíme už v neděli. TO je báječný… Fakt z toho mam radost. Doufám ,že bude teplo a nebudem se zase muset někde zašívat v hospodě. Teda jako né že by mi návštěva hospody vadila,ale přeci jen sme spolu na pořádný procházce jinam než do hospody asi ještě nebyli=D Jinak si ze mě po telefonu furt utahoval=) ale tak když ho to baví čumáka jednoho..:D tak proooč nééé?!=D

Vaše efextwinuše

Jáááro, je jaro...

26. února 2010 v 21:38 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
DĚCKÁÁ POZORTÉ
Miluji ten večerní čerstvý
vzduch..Miluji to,že už nemusím mít zavřený okno páč bych jinak umrzla. Je to úžasný sedět v pokoji u PC a dýchat ten suprovej čerstvý vzduch z otevřeného okna. Áááááh , to je naprostý bájo.
Už jen z toho vzduchu cejtíte , že ta proradná zima odchází a to je prostě famózní. Přichází jaro. I když bude ještě dlouho trvat než bude to opravdový "JARNÍ" teplo , ale i tak je to úžasném pocit!!!
MILUJU JARO,MILUJU TEPLO,MILUJU ROZKVETLÉ STROMY,MILUJU ZPÍVAJÍCÍ PTÁKY,MILUJU JARNÍ SLUNÍČKO,KTERÝ HŘEJE DO ZAD A ZE VŠEHO NEJVÍC MILUJU TO,ŽE UŽ ZASE BUDOU VENKOVNÍ KALBY S KÁMOŠEMA.

"Jaro je úžasná věc!"


Vaše efextwinuše

Damiánek

26. února 2010 v 17:44 | Efextwin píšéé.... |  MŇJŮŮZIK
Sem si nějak povídala se slečnou z tohodle blogu -> Tadýýýý a Zmínila sem se o Damienovi,tak si ho sem musim hned dát. Hehe..=)

Přéju přijemnej polech vaše Efextwinušee!=D


Tááák Mládeži..

26. února 2010 v 17:15 | Efextwin píšéé....
Tááák Mládeži,
To je uplně užasný teď díky jednomu pořadu sem si stooopro jistá,že za problémy co mam s mami nejsou jen ve mě. to "POTĚŠÍ" že za to muže i ona a ne jen má lenost. =D Je to opravdu těžký žít jenom s mami,je to hrozná ponorka a kort když vaše máma má věčí starost o psy než o vás..ALe co už. Přemejšlim co budu dělat celej den. Mam takovej maličkatej pocítek ,že bych asi nejraději zase usla. Sem hroznej spáč..já vím..=D A nebo bych si mohla zase jednou "KRESLIT" a k tomu pustit do sluchátek kvalitní Music..nějaký nový DRUM AND BASSový pecky..což?
Zlato muje je v autoškole,už se těšim až bude mít řidičák a bude za mnou moct kdykoliv přijet.
Uuuuuž aby to bylo tyjo!
STrašně měě štve ,že ho tendle vejkend neuvidim..Bude to po dlouhej době co se neuvidíme o vejkendu ach aaaach jo..!=(´
Už ať je čtvrtek chci bejt hroozně moc snim..ták mooc mi chybí..=) To je hrozný ta zamilovanost.

Hrůůza!
Hrůůůza!!
Hrůůůůůza!!!

Nu což,lenivost hrozná dneska. Uplně nesnášim to když jsem nemocná je mi jedno ,že nic nedělam ,protože mi mámí stejnak nemuže zakazat jít ven..protože i tak nemůžu..=D jo a mimochodem kdybych byla celej tejden ve škole a ne jen po a ut..Tak bych právě teďka přijela domu..A já už se tu válim od úterý. Hrozný..=D Tedďka upaluju a ještě se tu dneska na 100000000000000000000000% ukážu...a NÉÉ , ŽE NÉÉ!=D

Tak zatim dětičkové..xD
vááš EfexTwineCz<3

trochu pozdní posnídání

26. února 2010 v 15:55 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Jsem zničena,nemam mobil ze kterýho bych mohla psát,volat posílat MMS méému mužovi. Je to fakt hrozný sem na to zviklá a sem na tom asi i zavislá.=( a ted už tejden ten mobil nemam a uplně na něj kašlu.Prootože z netu je to na hovno a sem líná to psát. A zase ta proradná,hnusná,debilní,uplně zbytečná lenost. Akorát lidem ztěžuje život. Měla bych se jít už konečně "NASNÍDAT" nejsem schopná se zvednout z postele natož odložit notebook nějak jinam abych ho neměla na mě,ale mám hlad..Tudíž to asi budu muset udělat. Bříško už mi nepěkně zpívá=DJdu na to,ale počítejte stím,že během 3 minut jsem zpátky..Hehuhe Muhahéé=DLidstvozničující LENOST!

26. února 2010 v 14:58 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
No parádá vyspala jsem se docela dobře ,zaspala jsem dvě návštěvy,ale to mi vůbec,ale vůbec nevadí. Teďka se zase pokukam po "Okolí"...Zase mě má ve své moci ta tolik zákeřná a zlá ,všudepřítomná a lidstvo zničující lenost.Uplně nejraději bych se v postely válela furt,ale to už taky nepůjde,v pondělí musím jet do školy..OOOOoooo jak mě se tam nechce. To Bude zase pruda. Teďka se nasnídam dam di jednu raní cigaretku na kerou mimochodem musim ven před barák. Fuj,do tej zimi..=) Vlastně ještě zbejvá otázka, zda mě ta mrcha proradná "LENOST" pustí a dovolí mi se obléct a sejít schody dolů.=) Za chvilku se ozvu zase...PEACE=)
Brý jítro viinšůůjůů

26. února 2010 v 9:00 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Dobrý ráno přeju všem=) Já Ještě pravdě podobně spim...Teda spíš určitě..=DTodle je přednastavenej článek a hned jak se probudim a udělam takový ty věco co se ráno dělaj hnedka sem přifrčim a napíšu.
Ale i tak sem chtěla popřát DObrý ráno v dobu kdy se to hodí a ne v dobu kdy už by se mohlo říkat pomalu dobrej podvečer.=)


za 3 vteřiny jsem Offline..

26. února 2010 v 4:25 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Asi už vážně přišel ten čás, kdy už opravdu musím jít spát...=) zavíraj se mi očka,jsem ráda,protože už alespoň usnu..COž se mi kolem 3 nedařilo ani maličko.

3
-
2
-
1

SPIM!!!´

:D:D:D


Celý,celičký dny pospává a proto v noci u PC sedává..

26. února 2010 v 4:08 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Možná už by bylo na čase už moje působení tady ukončit,ale nějak se mi to nedaří. Je to těžký když celej den spim. Trochu jsem to tu překopala do obyčejna..Je to tak hezčí no. Máma za chvilku přijde z noční a já tu ještě furt vysedávám..Stejně tak jako když odešla tak tady sedim. Jasně že s přestávkama,ale stejnak..Furt mi neni nějak exstra nejlíp,takže zejtra budu muset asi k doktorce pro antibiotika..Néé...já je nechci...fuj..odporně velikánský tablety,který fákt smrdí:D Přemejšlim ,že ještě skočim před barák na cígo,ale nevim nevim vůbec se mi do tej kosy nechce..Jinak všichni začínají akorát vstávat. Tak kdyby náhodou tak "DOBRÉ RÁNO"...:)


Antoniiioooo je mi vedrooo=)

25. února 2010 v 22:03 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Možná bych už mohla jít pomalu do hajan=) No,ale spíš pomalu he...=) vůbec nevim co mam dělat snažim se zvíšit návštěvnost. Komentáře píšu jako kráva ,články přidávam...a furt nic..Co to jee? TO se mi vživotě nestalo. Uplně z toho mam poaženej den=) ne to si dělam srandu,ale komentáře na oplátku prototě potěší. Strašně ráda si čtu co píšou na svoje blogy ostatní a taky strašně ráda na to píšu komentáře,ale odplaty se člověk nedočká. Je to trochu smutný,ale co se dá dělat.=)
Dam so cígo a budu naprosto,ale opravdu naprosto v pohodě.Zapnu bednu kouknu na MTV cZ a ještě prolítnu pár blogů zanecham tucty komentářů átáák dál...Jinak už asi před rokem jsem se s mami domluvila ,že mi do konce měsíce koupí novej telič. =D Tak sem se ho teda po roce dočkala, i když teda ještě ne uplně ještě je pořád u strejdy, protože se bral na něj k paušálu tak přišel na něj. Tím pádem ho uvidim asi nejdřív v neděli,ale těšim se na něj hrozně i když teď už ho má prostě hrooozně moc lidí. Což mě mrzí ,protože v tu dobu kdy sem si ho vybrala ho neměl ještě teměř nikdy. Tyo tyoo tyooo...=( Je to takovej ten bílej LG se zelenym ppruhem kolem sebe a s dotykovim displejem. Vlastně mužu sem dát fotku,ale mě se to teďka nechce hledat.´=D
Teďka sem uuuuplně náhodou našla tudle písničku a sem maximálněěě nadšená=D COCO FT. BPM ti NEJLEPŠí SPOLU v jednom songu..parádička parádička..! Lepší fííčuring snad ani bejt nemohl=D parádička...xD


Jak mam tu teplotu tak je mi hrozný vedro a to už se netopí od 6ti a mam otevřený okno. Nooo...To bude asi tim jarem..=D=DAloHa EfeX=)nic proti mužům=)

25. února 2010 v 21:47 | Efextwin píšéé....
Co rozumí muž pod pojmem dělat domácí práce?
Musí zvednout nohu, abys mohla vysávat.

Jaký je rozdíl mezi E.T. a mužem?
E.T. volal domů.

Víš proč mají muži na konci penisu dírku?
Aby byl mozek zásobován kyslíkem.

Jak trénují muži na pláži?
Jakmile uvidí pěknou holku, vždycky zatáhnou břicho.

Čím se liší muž a počítač?
Počítači stačí všechno říct jen jednou.

Proč tolik žen předstírá orgasmus?
Protože tolik mužů předstírá předehru.

Jak zní mužská definice romantického večera?
Sex.

Kdy myslí muž na večeři při svíčkách?
Když vypnou proud.

Co mají muži a ženy společného?
Nedůvěru k mužům.

Ženy sní o světovém míru, čistém životním prostředí a o odstranění hladu. O čem sní muži?
Zůstat viset ve výtahu s atraktivními dvojčaty.

Jak se nazývá muž, který čeká při druhé schůzce sex?
Pomalý.

Co mají společného všichni muži v baru pro osamocené?
Jsou ženatí.

Jak se pozná, že muž lže?
Jeho rty se pohybují.

Proč jsou muži jako čokoláda?
1. Nikdy dlouho nevydrží.
2. Vždycky zanechají fleky, když se rozehřejí.

Jaký je rozdíl mezi muži a prasaty?
Prase se nestane mužským, když se opije.

Co je jistý důkaz, že tě muž chce podvádět?
Má penis!

Proč nechají muži ležet svoje oblečení na podlaze, když se opilí vrátí domů?
Protože v něm ješte jsou.

Co muž nazývá "pravou láskou"?
Erekci.

Proč váží vdané ženy víc než ty co žijí samy?
- Svobodné ženy přijdou domů, podívají se, co je v lednici a jdou do postele.
- Vdané ženy přijdou domů, podívají se, co je v posteli a jdou do lednice.

Proč jsou muži důkazem reinkarnace?
Člověk se nemůže stát tak hloupým během jednoho života.

Co řekl bůh poté, co stvořil Evu?
Procvičování dělá mistra.

Jak se nejrychleji zbavíte 90kg odporného tuku?
Dáte se rozvést.

Jak definují muži vztah "fifty-fifty"?
Vy vaříte - my jíme; vy uklízíte - my deláme binec; vy žehlíte - my mačkáme.

Proč jsou muži s náušnicí vhodnější pro manželství?
Už vytrpěli bolest a kupovali šperky.

Kdy muž otevře ženě dveře od auta?
1. Když má nové auto.
2. Když má novou ženu.

Proč jsou perníkoví muži nejlepší?
Jsou roztomilí, sladcí a když začnou být drzí, můžete jim ukousnout hlavu.

Proč je muž jako pes?
1. Oba mají neopodstatněný strach z vysavače.
2. Oba jsou přehnaně fascinováni klínem ženy.
3. Oba nedůvěřují pošťákovi.

Jak říká muž tomu, když si žena sundává kalhotky?
Předehra.

Jak se říká muži, který ztratil 90% mozku?
Vykastrovaný.

Víte, proč mají chlapy o jedno kolečko více než psy?
Aby neběhali dokola, když si honí ocas.

Ženská a mužská čeština

25. února 2010 v 21:43 | Efextwin píšéé....
Ženská čeština:

Ano = Ne
Ne = Ano
Možná = Ne
Promiň = Budeš litovat
Potřebujeme = Chci
Rozhodnutí je na tobě. = Správné rozhodnutí už by mělo být jasné i tobě.
Dělej, jak myslíš. = Později za to budeš platit.
Musíme si promluvit. = Chci si postěžovat.
Jistě, udělej to. = Nechci, abys to dělal.
Nejsem naštvaná. = Samozřejmě, že jsem naštvaná, ty troubo!
Jsi tak....mužný. = Potřebuješ se oholit a páchneš potem.
Jsi dnes večer tak pozorný = To opravdu myslíš pořad jenom na sex?
Buď romantický a zhasni. = Mám špeky.
Ta kuchyň se sem nehodí. = Chci nový dům.
Chci nové záclony = ...a koberce a nábytek a tapety....
Pověs ten obraz sem = NE! Pověs ho támhle!
Slyšel jsi to? = Měla jsem pocit že už jsi usnul.
Miluješ mě? = Budu chtít něco drahého.
Jak moc mě miluješ? = Udělala jsem něco, co se ti opravdu nebude líbit.
Za minutku budu připravená = Klidně si zase zuj boty a zapni si televizi.
Nemám tlustý zadek? = Řekni, že jsem krásna.
Musíš se naučit komunikovat. = Musíš se naučit se mnou souhlasit.
Posloucháš mě? = Pozdě, už jsi mrtvý.
Já nekřičím! = Samozřejmě, že křičím, protože to je důležité!
Odpověď na otázku "Co se děje?":
Pořád to samé = Nic
Nic = Všechno
Všechno = Mám předmenstruační krizi
Nic, opravdu = Jenom to, ze jsi kretén!

Mužská čeština:

Mám hlad! = Mám hlad!
Jsem unavený. = Jsem unavený.
Chce se mi spát. = Chce se mi spát.
Nechceš jít do kina? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Můžu tě vzít na večeři? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Můžu ti někdy zavolat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Smím prosit? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Nechceš si mailovat? = Případně bych se s tebou rád vyspal.
Hezké šaty. = Pěkný výstřih.
Vypadáš napjatě. Já tě namasíruju. = Chci tě osahávat.
Co se děje? = Nevím, proč z toho děláš takovou vědu.
Co se děje? = Jaké bezvýznamné samosžírající psychické trauma na tebe zase přišlo?
Co se děje? = Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude.
Nudím se. = Nechceš se raději milovat?
Miluji tě. = Chci se s tebou vyspat teď hned.
Taky tě miluju. = No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu.
Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Je to stejné, jako dřív.
Ano, líbí se mi tvůj nový účes. = Stálo to 500,- a není vidět žádný rozdíl.
Promluvme si. = Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možna se potom se mnou vyspíš.
Vezmeš si mě? = Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma.
Během nákupu:
Tohle se mi líbí víc. = Tak už si něco konečně vezmi a pojd domů!

Hodntotim blogy=)

25. února 2010 v 20:54 | Efextwin píšéé.... |  hodnotim blogy

Zdárec=) Odhodnotim váš blog, když budete chtít..=) Tak kdyžtak stačí do komentářů napsat jen:

1. ADRESA BLOGU
2. TVŮJ NICK

A až to tam bude ráda se do toho pustím... A vždy se vší upřímností=))
AloHa EfeX=)

NUDA-Moje hodnocení blogu=)

25. února 2010 v 20:14 | Efextwin píšéé....
Sem zase dělala kraviny..=D Hehe... A nechala jsem si zhodnitit blog tak tady to máte=) a je to od slečny : -Weunky- =)
Název blogu ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
přezdívka ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Doplňky blogu: Pixelky ikonka.. 0/♥♥♥♥♥

Menu ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Záhlavko ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celkový dess ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Barvy - Sladění ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥

Rubriky ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Články ♥♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Návštěvnost ♥♥♥/♥♥♥♥♥
Soutěže 0/♥♥♥♥♥


Můj dojem ♥♥♥♥/♥♥♥♥♥
Celková známka 2

Body: 42/50
Koments:
Dess se mi moc nelíbí, promiň =(, Ale obrázky jsou na tom hezký, Líbí se mi názvy rubrik v menu ;) Články jsou bezva jaks em koukala do archívu., náštěvnost by mohla být na tebe lepšejší =) nenašla sem ikonku ani soutěže, tak sem to do hodnocení nepočítala. Jo a mohla bys mít rubrik víc, líb by se to hledalo než v archívu =/

BitCheeS

25. února 2010 v 19:46 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Ty kráso..sem zase nemocná..Angína...fuj...neba mě to. Ale zase na druhou stranu=) furt lepší než bejt ve škole. Hehe..Ale zase vejkend bude uplně,ale uplně v háji no a neuvidim se s čumákem mojim zlatym. Dneska dělal přímačky na vejšku takže je už do včerejška v Praze a teď už vlastně na cestě domu. Má to do Tachova asi 3 hodiny..CHudák malej sedí ve vlaku.=) Jelikož mam bejt od pondělí v Plzni na Intru a dojíždět do Horní břízi což je cca 10 km a čumák má od pondělka jarní tak za mnou přijede jeden den do plzně. Kdyby ne tak se uvidíme až za hrozně dlouhou dobu. Potom odjíždí na hory aák dáál=D No,ale to je uplně,ale uplně něco jinýho než o čem chci mluvit..A teď mi vlastně došlo ,že nevim o čem chci mluvit=D Mam to nějaký zmatený pořád v jednom kuse koukam na MTV CZ...sem si to včéra po tak dlouhej době co to funguje sem byla schopna to naladit na DIGI=D A taky občas přepnu na Jetix vlasně ne na Disney Chanel..=DNe že bych na tom nějak ulítavala,ale aspon tam furt něco je a nejsou tam reklamy. a furt něco kecá. Nějak mi to dělá jen zvukovou atmesforu..=D CHa CHa..

Várka libovejch písniček! Fák ňamka=D

25. února 2010 v 12:31 | Efextwin píšéé.... |  MŇJŮŮZIK

Path - Apocalyptica


Faraway Vol. 2