Únor 2011

Začíná noc..

1. února 2011 v 16:41 | Efextwin píšéé.... |  články na téma
Noční obloha? To je něco co mam opravdu moc ráda..Když si v letě v noci lehnu na trávník a koukám na krásnou oblohu plnou malinkatejch hvězdiček cejtim se tak zvláštně,ale krásně..A taky neni nad krásnou procházku po tmě pod noční oblohou..Proč? Protože já miluju noc..!:)


Internátní stavy..:D

1. února 2011 v 16:18 | Efextwin píšéé.... |  Moje né-příliž zábavné kecy
Nazdarec,jsem na intru a mam pujčenyho notase od kamarádky..Tedka odešla tak mi nějakou chvilenku zustal:D mam radost...Každopádně zejtra zase zpátky domu..Uuuu jak já se těším..:)
Včera tu zamnou byl muj milovaný,takže odpoledne uteklo uplně užasně..Ale vlastně nevim jestli mě to má těšit,že uteklo..ted ho zase do 1O.2 neuvidim..A už ted mi asi celkem chybí...no spíš ne asi,ale určitě..:) Noo...a dneska jsem nebyla ve škole,takže to taky celkem utíká a zejtra už domul..Booože,jakou já mam radost!!:) Ještě si dneska skočim do Lidlu pro nějakou večeři a na cígo a už mě nikdo jinak ven nedostane..Budu si číst,spát...nebo budu na netu...Prostě RELAX...A co vy? Jak se máte..? CO vysvědčení??? A jak vám utíká tendle tejden...?:)